FAQS

When and where is my parish meeting?

St Teresa Benedicta of the Cross, Shipley, Wednesday 10th November, 6pm

Our Lady & St Joseph’s, Aire Valley, Monday 15th November, 7pm at St Monica’s, Cottingley

Mary, Mother of God Parish, Bradford, Thursday 11th November, 7pm

St Blaise Parish (St Matthew & St William) Friday 22nd November, 6pm at St Matthew’s

St Cuthbert and First Martyrs, Wednesday 24th November, 6.30pm

St Francis & Immaculate Conception, Wednesday 24th November, 10.30am

St Joseph’s, Bradford, Saturday 4th December, 10.30am

St Mary’s Bradford, Thursday 18th November, 7pm at St Peter’s

St Anthony’s, Sunday 28th November, 4pm

St Clare’s, Fagley, Tuesday 16th November, 7.30pm

St Patrick’s Mission, Bradford, Wednesday 17th November, 1pm

St Mary’s, Halifax, Wednesday 8th December, 7pm

St Bernard’s, Wednesday 10th November, 7.30pm

St Theresa’s, Thursday 11th November, 7.30pm

St Columba’s, Tuesday 16th November, 7pm

St Malachy’s, Wednesday 8th December, 7pm

Sacred Heart & St Patrick Sowerby Bridge, Tuesday 23rd November, 7pm

Good Shepherd, Mytholmroyd, Tuesday 16th November, 7pm

St Joseph, Brighouse, Thursday 18th November, 7pm

St Patrick, Elland, Thursday 25th November, 7pm

St Robert’s, Harrogate, Wednesday 10th November, 7pm

St Aelred, Monday 22nd November, 7pm

St Joseph’s, Harrogate, Tuesday 23rd November, after 7pm Mass

St Mary, Knaresborough, Wednesday 8th December, 7pm

St Joseph, Wetherby, Wednesday 24th November, 7pm

Our Lady Immaculate, Pateley Bridge, Thursday 2nd December, time TBC

St Joseph’s, Bishop Thornton, Wednesday 17th November, 7pm

St Wilfrid, Ripon, Sunday 5th December, 11.00am

St Stephen’s, Skipton, Sunday 9th January 2022, 2.30pm (due unsafe driving conditions on 28th Nov)


St Joseph’s, Barnoldswick, Thursday 11th November, 7.30pm


St Mary & St Michael, Settle, Tuesday 7th December, 7pm

 

St Boniface, Bentham, Thursday 9th December, 7pm


Our Lady of Lourdes & St Joseph, Tuesday 23rd November, 7.30pm


Our Lady of Victories & St Anne’s, Keighley, Saturday 6th November, 10am


Our Lady of Mount Carmel, Silsden, Saturday 13th November, 11am


Sacred Heart, Ilkley & English Martyrs, Monday 22nd November, 7.30pm


Our Lady and All Saints, Otley, Sunday 7th November, 10.30am


SS John Fisher & Thomas More, Burley in Wharfedale, Thursday 2nd December, 7.30pm

SS Peter & Paul Yeadon, Wednesday 17th November, 7pm

Holy Redeemer, Huddersfield, Wednesday 10th November, 7pm at St Patrick’s Church


Immaculate Heart of Mary, Huddersfield, Monday 15th November, 7pm


St Paulinus, Dewsbury, Monday 15th November, 7pm

 

St Joseph’s, Batley Carr, Tuesday 7th December, after 10am Mass

 

St Mary’s, Batley, Tuesday 9th November, 6pm


St Patrick’s, Birstall, Wednesday 10th November, 6pm


St Paul’s, Cleckheaton, Thursday 18th November, 6.30pm


Holy Spirit, Heckmondwike, Wednesday 3rd November, 11.30am


St Aidan, Mirfield, Wednesday 10th November, 7.30pm

Sacred Heart & St William, Uppermill, Thursday 2nd December, 7.30pm

St John Henry Newman Parish, Tuesday 23rd November, 7pm at the Newman Centre

St Benedict’s, Garforth, Thursday 24th November, 7.45pm

Blessed Edmund Sykes, Monday 29th November, 7pm

St Augustine’s, Leeds, Wednesday 3rd November, 6pm

St Patrick’s, Leeds, Wednesday 17th November, 7pm

Mother of Unfailing Help Parish, Saturday 4th December, 12.45pm at Wheeler Hall


St Jeanne Jugan, Thursday 2nd December, 7pm at St Urban’s


Our Lady of Kirkstall Parish, Wednesday 8th December, 7.30pm at Holy Name Hall

St John Mary Vianney Parish, Tuesday 2nd December, 7.30pm

St Joseph’s, Pudsey, Wednesday 10th November, 7pm in the Parish Hall

Christ the King & St Gianna Beretta, Tuesday 2nd December, 7pm in the Parish Hall

St Margaret Clitherow, Tuesday 23rd November, 7pm

St Maximilian Kolbe, Monday 8th November, 7pm

St William of York, Morley, Tuesday 23rd November, 7pm

St Mary’s, Rothwell, Saturday 20th November, 1pm

Ss Peter & Paul Sandal, Thursday 18th November, 7pm

St Joseph’s, Castleford, Thursday 11th November, 7pm

Sacred Heart & St Joseph, Hemsworth, Thursday 25th November, 7pm

St John the Baptist, Normanton, Monday 15th November, 7pm in the Parish Centre

St Joseph’s, Pontefract, Wednesday 17th November, 7pm

St Ignatius, Ossett, Wednesday 10h November, 7pm

St Austin & English Martyrs, Wakefield, Tuesday 30th November, 7.30pm

St Mary’s, Carlton & Selby, Wednesday 1st December, 7pm

Sacred Heart, Goole & Howden, Tuesday 16th November, 7pm

St Edward’s, Clifford, Saturday 20th November, 2pm

St Joseph’s, Tadcaster, Saturday 27th November, 2pm

St Joseph the Worker, Sherburn-in-Elmet, Wednesday 24th November, 7pm